UA.jpg

Solidarni z Ukrainą

Fundacja ECCC w oparciu o Kompleksowy Program Wsparcia Uchodźców z Ukrainy organizuje szkolenia cyfrowe
oraz językowe mające na celu adaptację przybyszy z Ukrainy na rynku pracy.

Cała Polska solidaryzuje się z Ukrainą. Również Fundacja ECCC, pracownicy, współpracownicy włączają się do akcji pomocowych. Nasi koledzy organizują zakwaterowania, transport i niezbędną pomoc dla uchodźców.

Oferujemy również szeroką pomoc obywatelom Ukrainy przybyłym do Polski w wyniku wojny na Ukrainie, w ich przygotowanie i adaptację na polskim rynku pracy. Wraz z HUMANEO opracowany został Kompleksowy Program Wsparcia Uchodźców z Ukrainy. Zainteresowanych zapraszamy.

Nasza podopieczna urodziła w lubelskim szpitalu córeczkę.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu wyprawki dla dziecka i mamy oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych im po powrocie do ich tymczasowego zamieszkania.

POTRZEBY ZGŁOSZONE Z UKRAINY:

1. Leki (hemostatyczne, bandaże, opaski uciskowe, bandaże, systemy chirurgiczne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe (Медикаменти (кровоспинні, бинти, жгути, бандажі, системи хірургічні, знеболюючі, жаропонижаючі)
  2. Pieluchy dla dorosłych Памперси для дорослих
  3. Bielizna termiczna Темобілизна
  4. Koce, poduszki, materace bawełniane, pościel, Одіяла, подушки, матраци ватні, постільна білизна,
  5. Śpiwory, karimaty, lampiony Спальники, каремати, ліхтарі
  6. Majtki, skarpetki, koszulki nowe. 48-54 rozmiar труси, носки, футболки
  7. Piece metalowe na drewno opałowe Пічки металеві на дровах
  8. Środki przeciwbólowe w ampułkach Знеболюючі в ампулах

PUNKT ODBIORU
Magazyn Lublin, ul. Smoluchowskiego 1, tel. 508 290 082

Informujemy, że zorganizowaną pomoc, zbiórkę żywności, ubrań i innych niezbędnych rzeczy prowadzi:
Caritas Lublin, nr tel. 451 168 789, email ukraina.caritas.lublin@gmail.com,
KUL, Collegium Jana Pawła II przy ul. Hieronima Łopacińskiego 5 w Lublinie,
Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. Chodźki 4.

Solidarni z Ukrainą